Hotel Oaza

ubytovanie Ricany
 

Hotel Oaza / ubytovanie Ricany

Hotel Ricany Oaza
Areál Oáza hotel ubytovanie Říčany :
Športovo relaxačný areál Oáza Říčany sa nachádza v tesnej blízkosti Prahy (20 km od centra) v malebnom prostredí v lokalite "Marvánek" v Ríčanoch u Prahy. Areál ponúka ubytovanie v radových bungalovoch kategórie 3 hvězdiček.

Říčany u Prahy Areál Oáza ubytovanie :
Celková kapacita je 30 dvojposteľových izieb. V 15 je možná aj pristielka. K dispozícii sú tiež izby vzájomne prepojené dverami (vhodné pre rodiny s deťmi).

Bungalovy Oáza ubytovanie Areál Říčany reštaurácia :
Stravovanie formou polopenzie alebo plnej penzie - raňajky formou bufetu, večera a obed výber z dvoch menu. Útulná reštaurácia s veľkou letnou terasou, kde môžete ochutnať špeciality českej i medzinárodnej kuchyne, s celkovou kapacitou cca 90 miest vo vnútri a ďalších cca 150 miest na terasách. Horná časť reštaurácie je vybavená projektorom s možnosťou projekcie športových prenosov na plátno.

Oáza Říčany ubytovanie bungalow služby :
Relaxovať môžete v bazéne, saune, whirlpoolu alebo si zahrať plážový volejbal. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko s bazénikom. Tenis (aj pod vedením trénera) na 6 antukových kurtoch a 3 kurtoch v hale. Návštevníci môžu využiť aj ponuku na jednodňové aj viacdenné okružné jazdy Prahou s odborným výkladom o najzaujímavejších architektonických a kultúrnych pamiatkach, môžu podniknúť výlety na blízky zámok Konopiště, hrad Šternberk, zahrať si golf na neďalekom golfovom ihrisku v zámeckej záhradě anglického štýlu, jazdiť na koňoch do blízkych lesov alebo absolvovať 1 denný zjazd rieky Sázavy na kanoi. Ponuka ako tráviť čas dovolenky v Areálu Oáza je naozaj široká.
 
Ubytovanie v Ríčanoch u Prahy Areál Oáza konferenčné služby :
Areál ponúka veľmi dobré zázemie pre organizovanie firemných školení alebo podujatí, turnajov v tenise, športových sústredení alebo rodinných osláv. Firemné akcie možno pripraviť na kľúč podľa priania zákazníka. Príďte sa presvedčiť o vysokej kvalite poskytovaných služieb v útulnom prostredí. Vybavenie pre konferencie - 2 školiace miestnosti pre 30 a 50 osôb, dataprojektor, flipchart, mobilné plátno, video / DVD prehrávač, TV, ozvučovacia aparatúra.
Hotel Ricany Oaza - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ricany Oaza - hotel má reštauráciuHotel Ricany Oaza - V hoteli je biliardHotel Ricany Oaza - k dispozícii letná terasaHotel Ricany Oaza - golfHotel Ricany Oaza - tenis - v blízkosti hotelaHotel Ricany Oaza - krytý bazén v hoteliHotel Ricany Oaza - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ricany Oaza - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ricany Oaza - Izby s vlastnou toaletouHotel Ricany Oaza - v izbach je telefonHotel Ricany Oaza - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: